14.-16.9.2018 Buzetski dani (HRV),Mistrovství Evropy FIA ZAV

22.09.2018 18:46

Oproti Slovinsku čekal na náš tým v Chorvatsku opačný extrém počasí,závody provázelo úmorné vedro a teplota se vyšplhala až k hodnotám čtyřiceti stupňů. Z celého seriálu byla místní trať jednou z nějtěžších a samozřejmě divácky velmi atraktivní. Náš tým měl problémy s přehřátými pneumatikami , přesto Michal bojoval o první místo ve třídě do 2000 ccm3.Někteří naši konkurenti havarovali a po velmi taktickém výkonu náš jezdec obsadil první místo.Závody sledovala chorvatská televize a velké množství diváků.Poslední díl seriálu mistrovství Evropy se nám vydařil a v týmu panovala velká spokojenost,což je příslibem pro případnou příští sezonu.

Za KLM motorsport manažer Ladislav Kretz

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode